CONSTMACH Beton Santrali ve Konkasör Tesisi İmalat

110 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emre Çınar
  • ADRES: Halilbeyli Bayosb Anadolu Cad. No:1 Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi Kemalpaşa/İzmir
  • TELEFON: 0 (232) 878 0535
  • GSM: 0 (232) 878 0535
  • WEB SİTESİ: https://www.constmach.com
  • E-POSTA: web@constmach.com
  • SOSYAL MEDYA:

CONSTMACH Beton Santrali ve Konkasör Tesisi İmalat Hakkında

Dünyanın en büyük beton santrali ve beton blok üreticilerinden biri olarak gösterilen CONSTMACH, kurulduğu tarih olan 2002 yılı itibariyle Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı haline gelmiştir. İnşaat ve yapı sektörünün vazgeçilmezi olan CONSTMACH aynı zamanda çimento siloları, mobil kırıcılar gibi ürünler de üretmektedir. Tüm bu ürünleri dünya üzerinde elliden fazla ülkeye ihraç eden CONSTMACH, bu alanda Türkiye’nin en büyük firması haline gelmiştir. Ürünlerini beş kıtada toplamda elliyi aşkın ülkeye ihraç eden CONSTMACH’ın dünya genelinde bu denli yaygın bir şekilde tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri müşteri odaklı bir firma olmasıdır.
CONSTMACH için öncelik her zaman müşteriler ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Müşteri odaklı, ekip merkezli ve süreç tarafından yönetilen bir şirket olmanın en büyük avantajlarından biri de elbette ki beraberinde gelen kaçınılmaz müşteri memnuniyetidir. Fiyat politikalarıyla da oldukça dikkat çeken CONSTMACH, A kalite ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilere sunmaya devam etmektedir.
Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olarak görülen CONSTMACH, inşaat ve yapı alanında kullanıma uygun tüm ürünlerini İzmir’de bulunan fabrikasında üretmektedir. İzmir’de bulunan CONSTMACH fabrikasında üretilen bu ürünler dünyada elliyi aşkın ülkeye ihraç edilmektedir.
CONSTMACH’ın en çok tercih edilen ürünlerinin başında çimento siloları, briket makinesi, mobil beton santrali gibi ürünler gelmektedir. Tüm bu ürünler tamamen kullanıma hazır halde müşterilere teslim edilmektedir.

Çorlu Web Tasarım