• YETKİLİ KİŞİ: Erbil Gözütok
  • ADRES: Merkez Mahallesi Yusuf Kiya Caddesi Mavi Sokak No: 15 Konaklı, Alanya - Antalya / Türkiye
  • TELEFON: 0 (531) 102 6529
  • GSM: 0 (531) 102 6529
  • WEB SİTESİ: https://ankagrupenerji.com.tr
  • E-POSTA: ankagrupbiz@gmail.com
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ ANTALYA

Anka Grup Enerji Hakkında

“Anka Enerji Şirketi, özellikle Yenilenebilir Enerji Sistemleri (GES) ve elektrikli araç şarj cihazları/istasyonları alanlarında yeni bir bakış açısı ve sürdürülebilir çözümler sunmak amacıyla kurulan “yenilenebilir enerji” sektöründe öncü bir güç olarak karşımıza çıkıyor.

Kalite, sürdürülebilir hizmet ve değişmez müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı olan Anka Enerji, yenilenebilir enerji sektörüne yenilikçi çözümler sunmaya kararlı bir şekilde odaklanmaktadır. Şirket, operasyonlarını çevreye duyarlı uygulamalarla uyumlu hale getirerek daha yeşil bir geleceğe katkıda bulunmaya kararlıdır.

Anka Enerji, “”Kârlı Yarınlar”” taahhüdüyle, kaliteyi, sürdürülebilirliği ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sektördeki varlığını aktif olarak genişletmektedir. Şirket, yenilenebilir enerji pazarının gelişen ihtiyaçlarını karşılayarak kalıcı bir etki yaratmaya çalışmaktadır.

Anka Enerji’nin felsefesi kaliteye önem vermek, çözümlerinin uzun ömürlülüğünü ve verimliliğini sağlamak ve müşteri memnuniyetini öncelikleri arasında ön planda tutmak üzerine kuruludur. Şirketin bu değerlere olan bağlılığı, ileriye dönük bir bakış açısı ile sürdürülebilir ve müreffeh bir gelecek yaratma taahhüdünü yansıtan “”Kazançlı Yarınlara”” sloganında özetlenmektedir.

Anka Enerji büyümeye devam ederken, yenilenebilir enerji sektörüne canlılık ve kalıcı çözümler getirme misyonuna bağlı kalmaya devam ederek, daha temiz ve daha sürdürülebilir bir enerji ortamına doğru önemli bir adım atıyor.”

Çorlu Web Tasarım