• YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Büyük
  • ADRES: Ataevler Mah.Yılmaz Akkılıç Cd.Magazin AVM İç Kapı No:15 NİLÜFER / BURSA
  • TELEFON: 0 (555) 756 1441
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.lcsbilisim.com.tr
  • E-POSTA: mehmet@lcsbilisim.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ BURSA

LCS Bilişim Hakkında

LCS Bilişim , Tablet Teknik Servis Yedek Parça Teknik Servis ve bilişim sistemleri konusunda notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere 2003 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Firmamız bilgisayar sektöründe kurulduğu günden bugüne kurumsal olarak faaliyet gösteren işletmelerin bilgisayar tamir, bakım ve servis anlaşmalarıyla (7 gün 24 saat) en hızlı şekilde yerinde teknik servis desteği ile hizmet sunmaktadır.

LCS Bilişim Tablet Teknik Servis Yedek Parça Sağlayıcısı teknik servis olarak siz değerli müşterilerimize Bursa ilinde her semte bilgisayar teknik servis notebook servis, tablet teknik servis, anakart tamiri, ekran değişimi, veri kurtarma hizmetlerinin yanı sıra laptop batarya, laptop adaptör, klavye çeşitleri tedarik etmekteyiz.

Hizmet yelpazemizde Akıllı telefonlar, Tabletler, için çözümler sunmaya başladık ayrıca endüstriyel cihazların tamir bakım onarımı pano ve ana kartların arıza tespitleri ile yerinde çözüm imkanları sunuyoruz ayrıca birçok bankanın bankamatik teknik servis hizmetlerini de üstlenmiş bulunuyoruz .

Siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunun farkında olarak bilgisayar teknik servis hizmet anlayışımızı hız, kalite, garanti ve satış sonrasında anında destek alabileceğiniz işinde tecrübeli personelimizle birebir iletişim desteği sağlamaktayız.

LCS Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize uzmanlığımız olan her alanda teknik destek ve çözüm sunmaya hazırız. Bizim ile çalışmak isterseniz bir telefon kadar yakınız.

Çorlu Web Tasarım